نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: دخالت های خانواده همسرم

6612
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45965
    تشکـر
    6
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دخالت های خانواده همسرم

سلام همسرم خیلی وابسته به خانواده اش هست به طوری که همیشه اولویت زندگی وارزوهایش برای خانواده اش هست وانگارنه انگارهمسر ودوفرزندهم دارد وازهمه بدتراگرمن وهمسرم درزندگی مشترک تصمیم بگیریم کاری بکنیم سریع مادروپدرشوهرم مانع پیشرفت مامیشوندمثلاخرید ماشین بارنگ کردن منزل هرچی که شمافکرکنید دخالت می کنند ولی طوری که من متوجه دخالتشون نشم باهمسرم پنهانکاری می کنند ومشاوره میدهند وازاومی خواهند که من مفهوم که مبادا اوقات فرزندشان راتلخ کنم خلاصه خسته شدام ازدخالت هاشون حتی ازروزی که کرونااومده همسرم روپرکردند بچه هایت را خانه مادرزنت نمی بری که مباداکرونابگیرن الان نزدیک ۱۰ماه هست مادرم فرزندانم را ندیده حتی تادوماه قهرکردم به بدترین شکل ممکن من رازد با فایده نداشت از برادر م به عنوان بزرگترکمک گرفتم باز هم اثرنداشت وچون پدر و مادرش تأکید کردن که بچه هات راارخونه بیرون نکنی کرونامی گیرم شوهرم اطاعت کرده ورازی نمیشه حتی با رعایت پروتکل بهداشتی خانه پدرم فرزندانم بروند ولی خودم اجازه دارم بروم به غیراز فرزندانم....خلاصه این کوچکترین دخالت هست همیشه درهرلحظه فرصت کنم همسرم راپندمی دهند که زن جماعت شیطان هست گول زنت رانخوری دردنیافقط پدرومادرارزش دارن وزن مثل لنگ کفش هست هروقت تنگ شد بیاندازش دور ....این عقیده مادروپدرشوهرم هست،

خو

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : دخالت های خانواده همسرم

سلام به شما دوست عزیز
    قابل درک هست که این شرایط برای شما با فشار روحی زیادی همراه می شود اما دقت کنید که قهر کردن به شما کمکی نمی کند و یا درگیری های مداوم چون هم خودتان را تحت فشار روحی بیشتری قرار می دهد و هم این محیط برای فرزندانتان آسیب زا می باشد بهتر است سعی کنید که در این موراد در زمان مناسب و بدون حضور فرزندانتان صحبت کنید .
    تا زمانی که شما و همسرتان در کنار احترام به خانواده ها زندگی مشترک را از زندگی خانوادگی جدا نکنید و حریم های خصوصی زندگی خود را حفظ نکنید دخالت های دیگران یک امر قابل پیش بینی هست به عنوان مثال تا زمانی که شماها در مورد خرید ماشین و یا رنگ کردن خانه در مقابل انها صحبت نکنید انها نیز نظری در این مورد بیان نمی کنند در کنار اینکه بهتر است دقت کنید که مشورت کردن متفاوت می باشد مشورت کردن یعنی گرفتن نظرات مختلف و تصمیم گیری براساس شرایط خودتان .
    در این مسیر با توجه به دیدگاهای همسرتان در مرود زندگی مشترک و جایگاه زن بهتر است که بدون صحبتی در مورد خانواده ایشان و یا توهین و یا به دنبال مقصر بودن احساسات خود را با ایشان در میان بگذارید و صحبت های ایشان را بشنوید و بخواهید که باهم به زوج درمانگر مراجعه و در این مسیر از متخصص کمک بگیرید .
    سعی کنید که زا وارد کردن خانواده ها به مشکلات زندگی مشترکتان خوداری کنید و در این مسیر از متخصص استفاده کنید تا احتمال جبهه گیری و یا برداشت های اشتباه و یا حساسیت های خانوادگی کاهش یابد و بتوانید نتیجه گیری بهتری داشته باشید .

3. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    45833
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام . تنها کاری که به تنهایی از دست شما برمیاد اینه که با همسرتون راجع به مشکلتون صحبت کنین . ولی با توجه به خصلتی که ایشون دارن فکر نکنم کارساز باشه . به نظرم شما بهتره با یه مشاور در این مورد مشورت کنین و خودتون به تنهایی تصمیم نگیرین . نمیخوام دلواپستون کنم ولی الان میشه گفت شما تنهایین . یه طرف شوهرتون و خانواده ایشون هستن و طرف دیگه خانواده خودتون که مسلما به خاطر تعصبی که به شما دارن تصمیمی میگیرن که بیشتر به نفع شماست نه به نفع هرچهارنفرتون . پس بهتره از یه شخص بی طرف کمک بگیرین که تخصص هم داشته باشه . بهتون یه مشاور معرفی میکنم اگه مایل بودین میتونین باهاش تماس بگیرین . دکتر لیلا جبلی
    02188881984 و یا 02191014996

5. کاربران زیر از p.n بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45965
    تشکـر
    6
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ravanshenas-therapy نمایش پست ها
    سلام به شما دوست عزیز
    قابل درک هست که این شرایط برای شما با فشار روحی زیادی همراه می شود اما دقت کنید که قهر کردن به شما کمکی نمی کند و یا درگیری های مداوم چون هم خودتان را تحت فشار روحی بیشتری قرار می دهد و هم این محیط برای فرزندانتان آسیب زا می باشد بهتر است سعی کنید که در این موراد در زمان مناسب و بدون حضور فرزندانتان صحبت کنید .
    تا زمانی که شما و همسرتان در کنار احترام به خانواده ها زندگی مشترک را از زندگی خانوادگی جدا نکنید و حریم های خصوصی زندگی خود را حفظ نکنید دخالت های دیگران یک امر قابل پیش بینی هست به عنوان مثال تا زمانی که شماها در مورد خرید ماشین و یا رنگ کردن خانه در مقابل انها صحبت نکنید انها نیز نظری در این مورد بیان نمی کنند در کنار اینکه بهتر است دقت کنید که مشورت کردن متفاوت می باشد مشورت کردن یعنی گرفتن نظرات مختلف و تصمیم گیری براساس شرایط خودتان .
    در این مسیر با توجه به دیدگاهای همسرتان در مرود زندگی مشترک و جایگاه زن بهتر است که بدون صحبتی در مورد خانواده ایشان و یا توهین و یا به دنبال مقصر بودن احساسات خود را با ایشان در میان بگذارید و صحبت های ایشان را بشنوید و بخواهید که باهم به زوج درمانگر مراجعه و در این مسیر از متخصص کمک بگیرید .
    سعی کنید که زا وارد کردن خانواده ها به مشکلات زندگی مشترکتان خوداری کنید و در این مسیر از متخصص استفاده کنید تا احتمال جبهه گیری و یا برداشت های اشتباه و یا حساسیت های خانوادگی کاهش یابد و بتوانید نتیجه گیری بهتری داشته باشید .
    سلام دوست عزیز ممنون ازراهنمای تون من هیچ وقت از مسایل زندگی ام پیش خانواده همسرم حرفی نمی‌زنم چون از اول زندگی متوجه شدم وخسارت های روحی و جسمی زیادی روتحمل کردم مشکل همسرم هست که به محض اینکه مادرشون رومی بینند خودشون رولوس می کنند و همه مسایل روتعریف می کنندونظر مادرشون رومی خوان واین وسط مادرهم مدام سوال پیچ می کنند و نظر میدن و تصمیم برای زندگی من می گیرند حتی اینکه شام چی بخوریم چی نخوریم وکالت دستوری حرف میزنند و اگه مادرشوهرش متوجه بشه که پیرسون حرف من رومی کنند تمام سعی شو می کنه که پسرش به حرف من که همسرش هستم گوش نکنه بارنگ می‌زنن یاتنهای دعوتش می کنه بیا خونه کارت دارم خلاصه همسرم به دلیل اینکه مادرشون داغ فرزند دیدند چیه فرزند بزرگ ازدست دادن هرچی بگم اطاعت امر می کنند و من به عنوان یک همسر جایگاهی ندارم اگه هم داشته باشم آخرین شخص مهم زندگی همسرم هستم واهل مشاوره هم نیستن کلا طوری با اومدن که هرچی پدرم و مادرم بگویند حتی اگه خلاف شرع و اسلام باشد بازهم اطاعت انهاواجب هست حتی اگه دستوربدن همسرتوطلاق بده یازن دوم بگیر ....من خودم تحصیل کرده هستم همسرم هم تحصیل کرده هست ولی طرز فکر من اون زمین تا آسمان هست

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد